Skup złomu Pruszków, Warszawa tel. +48 793 784 888

5 powodów, dla których warto zniszczyć dokumenty w Green Recycling

  1. Zmniejszysz ryzyko naruszenia bezpieczeństwa

Twoi pracownicy w biurze wciąż drukują mejle i dokumenty biurowe, notatki lub umowy do podpisania, a potem w większości przypadków wszystkie te dokumenty wyrzucane są do kosza.

  1. Zabezpieczysz się przed kradzieżą danych osobowych

Bezpieczne niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe skutecznie minimalizuje ryzyko przypadkowego dostania się danych w niepowołane ręce.

  1. Podniesiesz poziom ochrony prywatności

Większość naruszeń danych poniesionych przez firmy i organizacje jest wynikiem błędu ludzkiego. Przez wdrożenie wszystkich zasad bezpiecznego niszczenia dokumentów poufnych zmniejszy się ryzyko utraty danych.

  1.  Poprawisz zgodność z prawem

Wszystkie firmy i organizacje muszą działać zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997. Nasza usługa niszczenia dokumentów zapewnia zgodność z ustawą i całkowity spokój o bezpieczeństwo danych.

  1. Ochronisz środowisko naturalne

Niszczenie dokumentów zwiększa pozytywny wpływ Twojej firmy na środowisko ponieważ wszystkie ścinki powstałe w wyniku procesu niszczenia poddawane są recyclingowi i ponownej produkcji papieru. Green Recycling poddaje recyclingowi wiele ton dokumentów każdego roku! A ta ekologiczna zaleta procesu niszczenia dokumentów cieszy nas najbardziej!