Skup złomu Pruszków, Warszawa tel. +48 793 784 888

Utylizacja dokumentów

Jak bezpiecznie niszczyć dokumenty?

Co dzieje się dokumentami zawierającymi poufne informacje lub nawet nieprawidłowymi wydrukami w Twojej firmie? Są wyrzucane do zwykłego kosza? Jeżeli tak, to może okazać się to bardzo kosztownym błędem. Co by się stało, gdyby trafiły w ręce konkurencji lub urzędu? Biały wywiad dotyczy również przeglądania śmieci.  Green Recycling udowadnia, że może rozwiązać ten problem bezpiecznie i ekspresowo.

Gdybyśmy zapewnili, że stos dokumentów zniknie krótko po telefonie do nas, a dane, które się tam znajdowały zostaną zniszczone zgodnie z wysoką normą bezpieczeństwa DIN-3?

Są proste rozwiązania

Oto nasza najnowsza usługa, wychodząca naprzeciw potrzebom firm, w których “robota papierkowa” jest czymś powszechnym – utylizacja dokumentów. Mamy najnowszą maszynę do bezpiecznej likwidacji dokumentów.

Co się stanie z Twoimi odpadami biurowymi?

Norma DIN-3 zakłada, że po utylizacji z Twoich dokumentów zostaną fragmenty, z których będzie dało się odczytać jedynie pojedyncze litery. Specjalnie sprasowane paczki odeślemy do recyklingu.

Jak to wygląda?

Dlaczego warto niszczyć dokumenty u nas?

  • 8 lat uczciwej pracy w branży recyclingu
  • Niszczarka przemysłowa zgodna z normą DIN-3
  • Wystawiamy faktury VAT oraz Karty Przekazania Odpadu
  • Możliwy odbiór z siedziby firmy

Co zrobić teraz?

Zadzwoń do Andrzeja Barcika na +48 791 735 888 i ustal z ekspertem do spraw odpadów indywidualne warunki utylizacji dokumentów Twojej firmy!